Hollanda merkezli RANDSTAD Personenschade B.V.  LETSEL ADVIES’ in Türkiye kuruluşu olan EUROASIA Legal Assist & International Claims Services Ltd. Uluslararası Hasar Yönetimi – Rücu – Tahsilat ve Hukuk danışmanlık hizmetleri kuruluşudur.

EUROASIA Uluslararası danışmanlık Hizmet Kurumu olarak, Türkiye’deki Şirketimizin bünyesindeki  Profesyonel Uzman Personellerimiz, Avukatlarımız ve Hasar eksperlerimiz ile Avrupalı ve Türk Plakalı araç sahiplerine (Sigortalılara) Türkiye’de ve Avrupa’ da  oluşan Kazalarda uluslararası Partner avukatlık Büroları ve Partner Ekspertiz irtibat bürolarımız ile Kara – Hava – Tren – Deniz Kazalarında Hasar, Tazminat dosya takibi ile Medikal ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri vermektedir.

Hollanda  Merkezimizden Avrupa’ daki Sigorta şirketlerine ve Avrupalı’ lara verdiğimiz hizmetler ile birlikte bundan böyle bu bilgi birikimi ve tecrübelerimizi Türkiye’deki Sigorta şirketlerinin sigortalılarına Kaza mağdurlarına hizmetlerimiz sunmaktayız.

Amacımız Uluslararası alanda, başta Almanya, Avusturya, İsviçre ve Benelüks ülkeleri olmak üzere Avrupa’nın bir çok çeşitli ülkelerine Turist olarak veya İş görüşmeleri için Seyahat eden aynı zamanda Ticari araçlar ile Yurtdışına giden veya Türkiye’de Trafik Kazası veya başka nedenlerden dolayı maddi ve bedensel zarar gören Sigortalıların Yurtdışındaki ve Türkiye’deki hasar dosyalarını çözüme ulaştırmaktır.

EUROASIA Türkiye’de ve Yurtdışındaki Sigorta şirketlerine, Hukuksal Koruma Sigortalılara, Turing Automobil Kulüplerine ve Assistans şirketlerine Kooperatifişbirliği (outsourced services) ile Almanca, İngilizce,  Flemenkçe  ve Türkçe konuşan Personeller, Hasar Eksperleri ve Partner Avukatlarımız ile köprü görevi görüp iletişimi kolaylaştırmak ve söz konusu olan ülkenin Sigorta şirketinden zararı sigortalı adına en kısa zamanda çözümlemektir.

Bilindiği gibi Hasar-Tazminat taleplerinde Hizmet kalitesi ve aynı zamanda gerekli Proses süreçlerin kalitesi, Sigorta müşterileri için en önemli kriterlerdendir.

VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ

Vizyonumuz

  • Euroasia’ yı ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği Hasar Yönetimi markası yapmak,
  • Uluslararası sigorta sektöründe Hasar takibi ile referans gösterilen bir güce ulaşmak

Misyonumuz

  • Kurumsal değerlerimiz korumak,
  • Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak,
  • Kurumsal kimliğimizi uluslararası standartlara yükseltmek,
  • Şirketimizin değerini artırmaktır.